LC1D12P7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D12P7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D12P7
Beskrivelse
TESYS CONTACTOR 3P AC3 12A 230VA
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 12 A 230VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1D12P7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Funktioner
Hjælpekontakter
Serie
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
195,5VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
69VAC
Spolespænding
230VAC
Driftstid
1.5 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
1.5 ms
Kontaktnormering (Strøm)
12 A