LC1D1156FE7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Schneider Electric
På lager: 0
Datablad
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 115VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D1156FE7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D1156FE7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D1156FE7
Beskrivelse
CONTACTOR
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LC1D1156FE7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
1000VAC, 300VDC - maks.
Producenter
Schneider Electric
Funktioner
Hjælpekontakter, diode
Serie
Termineringsudformning
Kabelskoboks
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
92VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
34,5VAC
Spolespænding
115VAC
Driftstid
50 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
20 ms
Kontaktnormering (Strøm)
115 A