HJA261502
DigiKeys varenummer
4008-HJA261502-ND
Producenter
Producentens varenummer
HJA261502
Beskrivelse
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 150A 690 V AC DC Vippekontakt DIN-skinne
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HJA261502 Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
150A
Producenter
Schneider Electric
Spændingsklassifikation - AC
690 V