BMH1904P22A2A
DigiKeys varenummer
4008-BMH1904P22A2A-ND
Producenter
Producentens varenummer
BMH1904P22A2A
Beskrivelse
MOTOR 190MM IEC 100NM IP65/67 9.
Detaljeret beskrivelse
AC-motor Servomotor 3000RPM 9,8kW 480VAC
EDA/CAD-modeller
BMH1904P22A2A Modeller
Kategori
Moment - Nominel (oz-in/mNm)
6627,3 / 46800
Effekt - Nominel
9,8kW
Serie
Størrelse/dimension
Kvadradisk - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Diameter - Aksel
1,500" (38,10mm)
Længde - Aksel og leje
3,150" (80,00mm)
Monteringshuls afstand
7,087" (180,00mm)
Spænding - Nominel
480VAC