BMH1903P31F2A
DigiKeys varenummer
4008-BMH1903P31F2A-ND
Producenter
Producentens varenummer
BMH1903P31F2A
Beskrivelse
MTR 190MM IP65 KEY ENC SINGLE128
Detaljeret beskrivelse
AC-motor Servomotor 3500RPM 7,75kW 480VAC
EDA/CAD-modeller
BMH1903P31F2A Modeller
Kategori
Moment - Nominel (oz-in/mNm)
5240 / 37000
Effekt - Nominel
7,75kW
Serie
Størrelse/dimension
Kvadradisk - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Diameter - Aksel
1,500" (38,10mm)
Længde - Aksel og leje
3,150" (80,00mm)
Monteringshuls afstand
7,087" (180,00mm)
Funktion
Servomotor
Termineringsudformning
Stikforbindelse
Spænding - Nominel
480VAC