ATV320U11M3C
DigiKeys varenummer
4008-ATV320U11M3C-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATV320U11M3C
Beskrivelse
ATV320 CP DRIVE IP20 -1.5HP-200/
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Frekvensomformer 200 – 240V 6,9A 1.1 kW Chassismontering
EDA/CAD-modeller
ATV320U11M3C Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Producenter
Schneider Electric
Spænding - Belastning
200 – 240V
Serie
Strøm - Output
6,9A
Emballage
Boks
Watt - Belastning
1.1 kW
Varestatus
Aktiv
Interface
Dåse
Monteringstype
Chassismontering
Driftstemperatur
-10°C – 60°C