ATV320U11M2C412
DigiKeys varenummer
4008-ATV320U11M2C412-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATV320U11M2C412
Beskrivelse
ALTIVAR SOLAR DRIVE ATV320, 1.5H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Frekvensomformer 240V 6,9A 1.1 kW Chassismontering
EDA/CAD-modeller
ATV320U11M2C412 Modeller
Kategori
Strøm - Output
6,9A
Producenter
Schneider Electric
Watt - Belastning
1.1 kW
Serie
Spænding - Forsyning
200 – 240VAC
Emballage
Boks
Interface
CAN, EtherNet/IP, Modbus TCP, Serial
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Monteringstype
Chassismontering
IP (Ingress Protection)
IP20
Antal motorer
1
Godkendelsesagentur
CE, RCM, UKCA, UR
Spænding - Belastning
240V