ABL8BPK24A03
DigiKeys varenummer
4008-ABL8BPK24A03-ND
Producenter
Producentens varenummer
ABL8BPK24A03
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 24V 32A
Kategori
DC-spænding - Input (maks.)
29V
Producenter
Schneider Electric
Spænding - Output 1
24V
Emballage
Boks
Strøm - Output (maks.)
32A
Varestatus
Aktiv
Applikationer
ITE (kommerciel)
Inputtype
DC
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Antal output
1
Størrelse/dimension
10.63" L x 7.09" W x 6.50" H (270.0mm x 180.0mm x 165.0mm)
DC-spænding - Input (min.)
21V