8903LG1200V02
DigiKeys varenummer
4008-8903LG1200V02-ND
Producenter
Producentens varenummer
8903LG1200V02
Beskrivelse
LIGHTING CONTACTOR 600VAC 30A L
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 12PST-NO (12 Form A) 30 A 120VAC Spole Chassismontering
Kategori
Spolespænding
120VAC
Producenter
Schneider Electric
Kontaktform
12PST-NO (12 Form A)
Serie
Kontaktnormering (Strøm)
30 A
Emballage
Boks
Switch-spænding
600VAC - maks.