Billede for ZW-20-11-S-D-505-100 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-20-11-S-D-505-100
DigiKeys varenummer
612-ZW-20-11-S-D-505-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-20-11-S-D-505-100
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 40POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-20-11-S-D-505-100 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,325" (8,255mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,505" (12,827mm)
Serie
Længde - Ende
0,100" (2,540mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
40
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
30,0µin (0,76µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,930" (23,622mm)