Billede for ZW-13-09-S-D-350-120 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-13-09-S-D-350-120
DigiKeys varenummer
612-ZW-13-09-S-D-350-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-13-09-S-D-350-120
Beskrivelse
FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER,
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-13-09-S-D-350-120 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,260" (6,604mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,350" (8,890mm)
Serie
Længde - Ende
0,120" (3,048mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
26
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
30,0µin (0,76µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,730" (18,542mm)