Billede for ZW-12-15-L-S-255-250 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-12-15-L-S-255-250
DigiKeys varenummer
612-ZW-12-15-L-S-255-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-12-15-L-S-255-250
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 12POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-12-15-L-S-255-250 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,125" (3,175mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,255" (6,477mm)
Serie
Længde - Ende
0,250" (6,350mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
12
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
1
Farve
Sort
Længde - Samlet ben
0,630" (16,002mm)