Billede for ZW-12-08-T-S-250-160 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-12-08-T-S-250-160
DigiKeys varenummer
612-ZW-12-08-T-S-250-160-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-12-08-T-S-250-160
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 12POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Tin Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-12-08-T-S-250-160 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,120" (3,048mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,250" (6,350mm)
Serie
Længde - Ende
0,160" (4,064mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
12
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Tin
Afstand
0,100" (2,54mm)
Farve
Sort
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,530" (13,462mm)