Billede for ZW-09-07-T-D-250-090 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-09-07-T-D-250-090
DigiKeys varenummer
612-ZW-09-07-T-D-250-090-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-09-07-T-D-250-090
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 18POS
Detaljeret beskrivelse
18 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Tin Hulmontering
EDA/CAD-modeller
ZW-09-07-T-D-250-090 Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,430" (10,922mm)
Længde - Stift (kobling)
0,090" (2,286mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,250" (6,350mm)
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Antal positioner
18
Afstand
0,100" (2,54mm)
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)