Billede for ZW-04-20-T-S-661-118 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-04-20-T-S-661-118
DigiKeys varenummer
612-ZW-04-20-T-S-661-118-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-04-20-T-S-661-118
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 4POS
Detaljeret beskrivelse
4 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Tin Hulmontering
EDA/CAD-modeller
ZW-04-20-T-S-661-118 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,351" (8,915mm)
Længde - Stakhøjde
0,661" (16,789mm)
Serie
Længde - Ende
0,118" (2,997mm)
Antal positioner
4
Afstand
0,100" (2,54mm)
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
1,130" (28,702mm)