Billede for ZW-04-13-G-D-630-300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-04-13-G-D-630-300
DigiKeys varenummer
612-ZW-04-13-G-D-630-300-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-04-13-G-D-630-300
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 8POS
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
EDA/CAD-modeller
ZW-04-13-G-D-630-300 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,300" (7,620mm)
Længde - Stakhøjde
0,630" (16,002mm)
Serie
Længde - Ende
0,300" (7,620mm)
Antal positioner
8
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
1,230" (31,242mm)