Billede for ZW-04-11-T-D-300-090 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-04-11-T-D-300-090
DigiKeys varenummer
612-ZW-04-11-T-D-300-090-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-04-11-T-D-300-090
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 8POS
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Tin Hulmontering
EDA/CAD-modeller
ZW-04-11-T-D-300-090 Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,930" (23,622mm)
Længde - Stift (kobling)
0,540" (13,716mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,300" (7,620mm)
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Antal positioner
8
Afstand
0,100" (2,54mm)
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)