Billede for ZW-02-10-L-S-450-120 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-02-10-L-S-450-120
DigiKeys varenummer
612-ZW-02-10-L-S-450-120-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-02-10-L-S-450-120
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 2POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-02-10-L-S-450-120 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,260" (6,604mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,450" (11,430mm)
Serie
Længde - Ende
0,120" (3,048mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
2
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
1
Farve
Sort
Længde - Samlet ben
0,830" (21,082mm)