Billede for ZW-02-09-T-S-457-097 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-02-09-T-S-457-097
DigiKeys varenummer
612-ZW-02-09-T-S-457-097-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-02-09-T-S-457-097
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 2POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Tin Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-02-09-T-S-457-097 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,176" (4,470mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,457" (11,608mm)
Serie
Længde - Ende
0,097" (2,464mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
2
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Tin
Afstand
0,100" (2,54mm)
Farve
Sort
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,730" (18,542mm)