Billede for UMPS-10-03.5-G-V-S-W-TR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UMPS-10-03.5-G-V-S-W-TR
DigiKeys varenummer
612-UMPS-10-03.5-G-V-S-W-TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
UMPS-10-03.5-G-V-S-W-TR
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Koblingsstik, Hunbladfatninger Stikforbindelse Loddemetal 0,079" (2,00mm) Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMPS-10-03.5-G-V-S-W-TR Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Binding af loddetin
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunbladfatninger
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner
10
Spændingsklassifikation
650 V
Afstand
0,079" (2,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
18 A
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Isolering
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C