TW-40-03-L-D-260-110 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 612-TW-40-03-L-D-260-110-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | TW-40-03-L-D-260-110 |
Beskrivelse | CONN BRD STACK 2.00 80POS |
Producentens standard leveringstid | 4 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 80 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TW-40-03-L-D-260-110 Modeller |
Kategori | Længde - Stift (kobling) 0,165" (4,191mm) |
Producenter Samtec Inc. | Længde - Stakhøjde 0,260" (6,604mm) |
Serie | Længde - Ende 0,110" (2,794mm) |
Emballage Bulk | Monteringstype Hulmontering |
Varestatus Aktiv | Terminering Loddemetal |
Antal positioner 80 | Kontaktfinish - Stift (kobling) Guld |
Afstand 0,079" (2,00mm) | Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling) 10,0µin (0,25µm) |
Antal rækker 2 | Farve Sort |
Rækkeafstand 0,079" (2,00mm) | Grundlæggende varenummer |
Længde - Samlet ben 0,535" (13,589mm) |