TW-22-08-L-D-567-100
DigiKeys varenummer
612-TW-22-08-L-D-567-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-22-08-L-D-567-100
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,164" (4,166mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,567" (14,400mm)
Serie
Længde - Ende
0,100" (2,540mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
44
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,831" (21,107mm)