Billede for TW-20-03-L-D-350-125 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-20-03-L-D-350-125
DigiKeys varenummer
612-TW-20-03-L-D-350-125-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-20-03-L-D-350-125
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2.00 40POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-20-03-L-D-350-125 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,060" (1,524mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,350" (8,890mm)
Serie
Længde - Ende
0,125" (3,175mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
40
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,535" (13,589mm)