Billede for TW-17-05-S-D-120-165 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-17-05-S-D-120-165
DigiKeys varenummer
612-TW-17-05-S-D-120-165-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-17-05-S-D-120-165
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2.00 34POS
Detaljeret beskrivelse
34 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
EDA/CAD-modeller
TW-17-05-S-D-120-165 Modeller
Længde - Stift (kobling)
0,309" (7,849mm)
Længde - Stakhøjde
0,120" (3,048mm)
Serie
Længde - Ende
0,165" (4,191mm)
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
30,0µin (0,76µm)
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,594" (15,088mm)