Billede for TW-17-05-L-D-285-114 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-17-05-L-D-285-114
DigiKeys varenummer
612-TW-17-05-L-D-285-114-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-17-05-L-D-285-114
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2.00 34POS
Detaljeret beskrivelse
34 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
EDA/CAD-modeller
TW-17-05-L-D-285-114 Modeller
Længde - Stift (kobling)
0,195" (4,950mm)
Længde - Stakhøjde
0,285" (7,239mm)
Serie
Længde - Ende
0,114" (2,896mm)
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,594" (15,088mm)