Billede for TW-17-05-G-D-380-090 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-17-05-G-D-380-090
DigiKeys varenummer
612-TW-17-05-G-D-380-090-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-17-05-G-D-380-090
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2.00 34POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-17-05-G-D-380-090 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,124" (3,150mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,380" (9,652mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
34
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
20,0µin (0,51µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,594" (15,088mm)