Billede for TW-15-11-F-D-140-196 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-15-11-F-D-140-196
DigiKeys varenummer
612-TW-15-11-F-D-140-196-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-15-11-F-D-140-196
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,061" (1,550mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,140" (3,556mm)
Serie
Længde - Ende
0,196" (4,978mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
30
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,397" (10,084mm)