Billede for TW-15-07-L-D-570-090 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-15-07-L-D-570-090
DigiKeys varenummer
612-TW-15-07-L-D-570-090-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-15-07-L-D-570-090
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-15-07-L-D-570-090 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,092" (2,337mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,570" (14,478mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
30
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,752" (19,101mm)