Billede for TW-10-12-F-D-812-100 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-10-12-F-D-812-100
DigiKeys varenummer
612-TW-10-12-F-D-812-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-10-12-F-D-812-100
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-10-12-F-D-812-100 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,198" (5,029mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,812" (20,625mm)
Serie
Længde - Ende
0,100" (2,540mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
20
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
1,110" (28,194mm)