TW-07-05-L-D-315-120 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 612-TW-07-05-L-D-315-120-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | TW-07-05-L-D-315-120 |
Beskrivelse | CONN BRD STACK 2.00 14POS |
Producentens standard leveringstid | 4 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 14 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TW-07-05-L-D-315-120 Modeller |
Kategori | Længde - Stift (kobling) 0,159" (4,039mm) |
Producenter Samtec Inc. | Længde - Stakhøjde 0,315" (8,000mm) |
Serie | Længde - Ende 0,120" (3,048mm) |
Emballage Bulk | Monteringstype Hulmontering |
Varestatus Aktiv | Terminering Loddemetal |
Antal positioner 14 | Kontaktfinish - Stift (kobling) Guld |
Afstand 0,079" (2,00mm) | Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling) 10,0µin (0,25µm) |
Antal rækker 2 | Farve Sort |
Rækkeafstand 0,079" (2,00mm) | Grundlæggende varenummer |
Længde - Samlet ben 0,594" (15,088mm) |