TW-07-03-L-D-280-SM-A | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 612-TW-07-03-L-D-280-SM-A-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | TW-07-03-L-D-280-SM-A |
Beskrivelse | CONN BRD STACK 2MM 14POS |
Producentens standard leveringstid | 4 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 14 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Overflademontering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TW-07-03-L-D-280-SM-A Modeller |
Kategori | Længde - Samlet ben 0,467" (11,862mm) |
Producenter Samtec Inc. | Længde - Stift (kobling) 0,187" (4,750mm) |
Serie | Længde - Stakhøjde 0,280" (7,112mm) |
Emballage Bulk | Monteringstype Overflademontering |
Varestatus Aktiv | Terminering Loddemetal |
Antal positioner 14 | Kontaktfinish - Stift (kobling) Guld |
Afstand 0,079" (2,00mm) | Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling) 10,0µin (0,25µm) |
Antal rækker 2 | Farve Sort |
Rækkeafstand 0,079" (2,00mm) | Grundlæggende varenummer |