Billede for TW-06-09-L-D-255-SM-A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-06-09-L-D-255-SM-A
DigiKeys varenummer
612-TW-06-09-L-D-255-SM-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-06-09-L-D-255-SM-A
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Overflademontering
EDA/CAD-modeller
TW-06-09-L-D-255-SM-A Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,388" (9,855mm)
Længde - Stift (kobling)
0,133" (3,378mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,255" (6,477mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Antal positioner
12
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)