TW-05-03-G-D-260-125
DigiKeys varenummer
TW-05-03-G-D-260-125-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-05-03-G-D-260-125
Beskrivelse
CONN HDR 10POS 0.079 STACK T/H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-05-03-G-D-260-125 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,150" (3,810mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,260" (6,604mm)
Serie
Længde - Ende
0,125" (3,175mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
10
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
20,0µin (0,51µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,535" (13,589mm)