Billede for TW-05-02-G-S-125-050 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-05-02-G-S-125-050
DigiKeys varenummer
612-TW-05-02-G-S-125-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-05-02-G-S-125-050
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2.00 5POS
Detaljeret beskrivelse
5 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
EDA/CAD-modeller
TW-05-02-G-S-125-050 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,202" (5,131mm)
Længde - Stakhøjde
0,125" (3,175mm)
Serie
Længde - Ende
0,050" (1,270mm)
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
5
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
20,0µin (0,51µm)
Antal rækker
1
Længde - Samlet ben
0,377" (9,576mm)