Billede for TW-04-06-L-D-420-115 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-04-06-L-D-420-115
DigiKeys varenummer
612-TW-04-06-L-D-420-115-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-04-06-L-D-420-115
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Hulmontering
EDA/CAD-modeller
TW-04-06-L-D-420-115 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,138" (3,505mm)
Længde - Stakhøjde
0,420" (10,668mm)
Serie
Længde - Ende
0,115" (2,921mm)
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
8
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,673" (17,094mm)