Billede for TW-04-04-F-D-370-SM-A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TW-04-04-F-D-370-SM-A
DigiKeys varenummer
612-TW-04-04-F-D-370-SM-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-04-04-F-D-370-SM-A
Beskrivelse
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Overflademontering
EDA/CAD-modeller
TW-04-04-F-D-370-SM-A Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,487" (12,370mm)
Længde - Stift (kobling)
0,117" (2,972mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,370" (9,400mm)
Monteringstype
Overflademontering
Antal positioner
8
Afstand
0,079" (2,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Sort
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)