TW-02-04-F-S-320-SM
DigiKeys varenummer
612-TW-02-04-F-S-320-SM-ND
Producenter
Producentens varenummer
TW-02-04-F-S-320-SM
Beskrivelse
CONN BRD STACK 2MM 2POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Placerings-header-afstands-konnektor 0,079" (2,00mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TW-02-04-F-S-320-SM Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,167" (4,242mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,320" (8,128mm)
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Bulk
Terminering
Loddemetal
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Antal positioner
2
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Afstand
0,079" (2,00mm)
Farve
Sort
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,487" (12,370mm)