T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3
DigiKeys varenummer
612-T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3
Beskrivelse
CBL 1MM 10POS PNL MNT M TO F
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til hanstik 1,00' (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T1PS-10-28-GF-12.0-A-T3 Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,039" (1,00mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
1,00' (304,80mm)