T1PS-10-28-GF-02.0-A-T3
DigiKeys varenummer
612-T1PS-10-28-GF-02.0-A-T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
T1PS-10-28-GF-02.0-A-T3
Beskrivelse
CBL 1MM 10POS PNL MNT M TO F
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til hanstik, Omvendt 0,167' (50,80mm, 2,00")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T1PS-10-28-GF-02.0-A-T3 Modeller
Kategori
Længde
0,167' (50,80mm, 2,00")
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Smæklås
Serie
Farve
Sort, Individuel
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
Krympe
Stikforbindelse type
Fatning til hanstik, Omvendt
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
10
Kontaktfinishs tykkelse
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,039" (1,00mm)