SS5-60-3.50-L-D-K-TR
DigiKeys varenummer
612-SS5-60-3.50-L-D-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-SS5-60-3.50-L-D-K-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-SS5-60-3.50-L-D-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SS5-60-3.50-L-D-K-TR
Beskrivelse
0.50 MM RAZOR BEAM LP SLIM SOCK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SS5-60-3.50-L-D-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Fatning, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
4,5mm, 5,5mm, 6mm
Antal positioner
120
Højde over kort
0,132" (3,35mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)