SS5-50-3.00-L-D-K-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SS5-50-3.00-L-D-K-TR |
Beskrivelse | CONN SOCKET 100POS SMD GOLD |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SS5-50-3.00-L-D-K-TR Modeller |
Stikforbindelse type Fatning, Udvendige konsolkontakter | Samlede stakhøjder 4mm, 4,5mm, 5,5mm |
Antal positioner 100 | Højde over kort 0,112" (2,85mm) |
Afstand 0,020" (0,50mm) | Grundlæggende varenummer |