SS5-50-3.00-L-D-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM15085TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM15085CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM15085DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SS5-50-3.00-L-D-K-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SS5-50-3.00-L-D-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Fatning, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
4mm, 4,5mm, 5,5mm
Antal positioner
100
Højde over kort
0,112" (2,85mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)