SS5-15-3.50-L-D-K-TR
DigiKeys varenummer
612-SS5-15-3.50-L-D-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-SS5-15-3.50-L-D-K-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-SS5-15-3.50-L-D-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SS5-15-3.50-L-D-K-TR
Beskrivelse
0.50 MM RAZOR BEAM LP SLIM SOCK
Detaljeret beskrivelse
30 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SS5-15-3.50-L-D-K-TR Modeller
Samlede stakhøjder
4,5mm, 5,5mm, 6mm
Antal positioner
30
Højde over kort
0,132" (3,35mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)