SO-0515-01-02-01
DigiKeys varenummer
SO-0515-01-02-01-ND
Producenter
Producentens varenummer
SO-0515-01-02-01
Beskrivelse
RND STANDOFF M3X0.5 ALUM 5.15MM
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rundt afstandsstykke Gevindskåret M3x0,5 Aluminium 0,203" (5,15mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SO-0515-01-02-01 Modeller
Kategori
Køn
Hun, Prespasning
Mfr
Skrue, gevindstørrelse
Serie
Diameter - Udvendig
0,250" (6,35mm) 1/4"
Emballage
Pose
Højde mellem kort
0,203" (5,15mm)