SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
SL-132-TT-11
DigiKeys varenummer
SAM1109-32-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL-132-TT-11
Beskrivelse
CONN RCPT 32POS 0.1 TIN PCB
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Tin
EDA/CAD-modeller
SL-132-TT-11 Modeller
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,132" (3,35mm)
Stikforbindelse type
Kontaktlængde - Stift
0,108" (2,75mm)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal positioner belastet
Alle
Kontaktudformning
Cirkulær
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Berylliumkobber
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Monteringstype
Hulmontering
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 628
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CONN RCPT 31POS 0.1 TIN PCB
På lager: 0
CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
På lager: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 TIN PCB
På lager: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 TIN PCB
På lager: 260
CONN RCPT 27POS 0.1 TIN PCB