SL-127-T-31
DigiKeys varenummer
SL-127-T-31-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL-127-T-31
Beskrivelse
CONN RCPT 27POS 0.1 GOLD PCB
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SL-127-T-31 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Mfr
Terminering
Serie
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Isoleringsfarve
Sort
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringshøjde
0,050" (1,27mm)
Type
Kort til kort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C