SFSDT-15-28-G-10.00-SR
DigiKeys varenummer
SAM11767-ND
Producenter
Producentens varenummer
SFSDT-15-28-G-10.00-SR
Beskrivelse
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,833' (254,00mm, 10,00")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SFSDT-15-28-G-10.00-SR Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
0,833' (254,00mm, 10,00")