Billede for SFSD-06-28C-G-10.00-DR-NDX er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SFSD-06-28C-G-10.00-DR-NDX
DigiKeys varenummer
SFSD-06-28C-G-10.00-DR-NDX-ND
Producenter
Producentens varenummer
SFSD-06-28C-G-10.00-DR-NDX
Beskrivelse
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,833' (254,00mm, 10,00")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SFSD-06-28C-G-10.00-DR-NDX Modeller
Kategori
Længde
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Smæklås, Polariseringsnøgle
Serie
Farve
Flere, Individuel
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
Krympe
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
12
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)