SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX
DigiKeys varenummer
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX-ND
Producenter
Producentens varenummer
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX
Beskrivelse
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,271' (82,55mm, 3,25")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX Modeller
Kategori
Længde
0,271' (82,55mm, 3,25")
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Polariseringsnøgle
Serie
Farve
Sort, Individuel
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
Krympe
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
8
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)