SEAM8-40-S05.0-S-10-3 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 612-SEAM8-40-S05.0-S-10-3-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | SEAM8-40-S05.0-S-10-3 |
Beskrivelse | CONN TERMINAL HS HD ARRAY |
Producentens standard leveringstid | 4 uger |
Kundereference | |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SEAM8-40-S05.0-S-10-3 Modeller |
Kategori | Antal rækker 10 |
Producenter Samtec Inc. | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Funktioner Kortstyr |
Emballage Strip | Kontaktfinish Guld |
Varestatus Aktiv | Kontaktfinishs tykkelse 30,0µin (0,76µm) |
Stikforbindelse type Array med høj tæthed, Han | Samlede stakhøjder 10mm |
Antal positioner 400 | Højde over kort 0,297" (7,54mm) |
Afstand 0,031" (0,80mm) | Grundlæggende varenummer |